Forum Dyskusyjne Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Fotografia.

 
Odpowiedz do tematu    Forum Dyskusyjne Strona Główna » Porady Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Fotografia.
Autor Wiadomość
pyziaa
Nowy na forum


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 13

Post Fotografia. Odpowiedz z cytatem
Hejka kochani,

są tutaj zapewne na tym forum fani fotografowania.... Ja też, ale jestem ciekawa skąd pobieracie inspiracje? Przykładowo interesuje mnie jak zrobić portret ? Czy robiliście jakieś kursy w tym zakresie? Czy inspirowaliście jakimś stronami? Jak to u was wyglądało? Pytam, bo ja jestem amatorką, początkującą fotografką.
Sro Sie 18, 2021 21:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Sie 18, 2021 21:48
holmes
Nowy na forum


Dołączył: 07 Kwi 2021
Posty: 8

Post Odpowiedz z cytatem
Nie znam się na tym, a nawet powiem, że dla mnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, proszę wręcz Was o pomoc. Chodzi o kogoś takiego jak fotograf na wesele. Niech to będzie polecana i dobra fotografia ślubna Gdynia , bo nie chcę płacić za puste przebiegi. Fajnie, jeśli uda mi się dowiedzieć o Was, kto naprawdę ma wzięcie i będzie dla mnie dobry. Każde info jest mile widziane.
Pon Paź 10, 2022 15:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maja29
Nowy na forum


Dołączył: 26 Sie 2022
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
A czy robicie sobie też fotki, takie profesjonalne dla siebie, nie tylko produktowe etc. Mnie zainteresowała sesja artystyczna i chyba się na nią zdecyduję. Chciałabym w takich zdjęciach przedstawić mój pomysł na siebie, wyrazić różne emocje etc. Myślę, że takie zdjęcia mają coś w sobie.
Pon Sty 16, 2023 22:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
biedrona
Nowy na forum


Dołączył: 16 Lut 2023
Posty: 6

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też teraz sprawdzam, który fotograf jest godny uwagi, ponieważ wpadłam na pomysł, że wykonamy sobie zdjęcia rodzinne. Także teraz chce umówić się z dobrym fotografem na rodzinną sesyjkę - będzie to piękna pamiątka na lata. A my jeszcze nie mamy takich fajnych zdjątek rodzinnych.
Czw Lut 16, 2023 12:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dingo
Nowy na forum


Dołączył: 17 Sie 2023
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
To jest fajne hobby
Czw Sie 17, 2023 12:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pyziaa
Nowy na forum


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 13

Post Odpowiedz z cytatem
A Orłowski - fotograf rodzinny Białystok ? Co możecie napisać mi na temat usług tego specjalisty? Czy warto się faktycznie do niego zgłosić? Tak pytam, ponieważ marzy mi się taka rodzinna sesyjka, bo jeszcze jak dotąd nie robiliśmy sobie żadnych takich fachowych zdjęć i doszłam do wniosku, że czas to zmienić.
Czw Lis 16, 2023 21:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Lis 16, 2023 21:55
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Dyskusyjne Strona Główna » Porady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Dyskusyjne  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online